تبلیغات متنی


تبلیغات متنی


تبلیغات متنی چیست؟

تبلیغ متنی زمانی به کار می آید که شما به عنوان مدیر یک سایت می خواهید با کلمه کلیدی مورد نظرتان در هنگام جستجو در سطر نتایج گوگل قرار بگیرید. تبلیغات متنی در صورتی که از یک وب سایت با اعتبار بالا دریافت شود مطمئنا میتواند به سایت شما اعتبار بدهد و در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجوگر شما را با بهبود رتبه مواجه کند. تبلیغ متنی بسیار اثر گذاری بالایی در سئو سایت دارد به همین منظور بیشتر وب مستر ها از تبلیغات متنی به عنوان بخشی از فعالیت سئو بهره می گیرند و آن را در برنامه های کاری خود قرار می دهند.

تبلیغات متنی 1000 کلیک


تبلیغات متنی همچنین می تواند سرعت ایندکس وب سایت شما را بالا ببرد زمانی که شما از یک وب سایت بزرگ لینک متنی دریافت می کنید قطعا میتواند زمان بازدید رابت ها به وب سایت شما را کاهش داده و در نهایت سرعت ایندکس وب سایت شما را بالا ببرد هر چند بسیاری از افراد به این نوع تفکر اعتقادی ندارد اما متخصصین سئو به این تفکر اعتقاد ویژه ای دارند.

با تبلیغات متنی کمتر هزینه کنید و بیشتر دیده شوید

شما در تبلیغات متنی به نسبت دیگر تبلیغات ها، کمتر هزینه می کنید اما محصول و یا خدمات خود را بیشتر از در معرض دید مخاطبین وب سایت های بزرگ قرار می دهید. این بدان معناست که شما بیشتر در تیتر های اصلی هستید.

چگونه از تبلیغات متنی بیشترین استفاده را ببرم؟

همه می دانیم که یکی از فاکتورهای مهم برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل وجود بک لینک هایی با طول عمر بیشتر است و در واقع سایت شما اگر دارای بک لینک های قدیمی و مستمری باشد می توان گفت که رتبه های خوبی بدست خواهید اورد. پس در انتخاب مدت زمان نمایش تبلیغات متنی هر چقدر مدت زمان بیشتری را انتخاب کنید قطعا تاثیر ان را به وضوح خواهید دید و ما نیز به همین خاطر برای عزیزانی که بیش از یک ماه درخواست نمایش تبلیغات متنی را داده اند تخفیف مناسب و قابل قبولی در نظر گرفته ایم.

چه زمانی تبلیغات متنی بازدهی ۱۰۰% دارد؟

- لینک های داده شده به سایت شما در تبلیغات متنی باید follow باشد

چرا لینک های فالو از نظر گوگل لینک های با ارزشی به شمار می روند.

- تعداد صفحات ایندکس آن به چه تعداد می باشد.

شما در هر سایتی که تبلیغات متنی خود را قرار می دهید باید به چند نکته توجه نمایید .اینکه سایتی که برای این کار انتخاب کرده اید هر چقدر تعداد صفحات ایندکس بیشتر باشد شما نتیجه بهتری بدست خواهید اورد.

با 1000 کلیک همراه باشید

ما در 1000 کلیک این امکان را برای شما فراهم کرده ام که بتوانید با کمترین ها، به بیشترین بازدهی ممکن برسید. کمترین هزینه و کمترین زمان برای نتیجه گیزی شما، شعار ماست.

برای عضویت در "1000 کلیک"، کلیک کنید!